33

Sesli Sohbet odalarında Giriş Nasıl Yapılır ?

Sesli Sohbet odalarında Giriş Nasıl Yapılır ?

Evet bu gün sizlere sesli sohbet odalarına nasıl giriş yapılır bundan bahsetmek istiyoruz Örneğin (seslisay) Bu siteye giriş yapmaya çalişan arkadaşlar eyerki giriş yaparken zorluk çekiyorsanız size hangi yolu izlemeniz gerektiğini anlatmak istiyorum.

Google.com üzerinden arama boşluğuna seslisay.com yazdıktan sonra ana sayfa açılacaktır(Sonraki adımlar) açılan pencerede boşluk olan alanda isminizi yazıp önünüze çıkan yükleme butonunu güvenilir bir şekilde yükleme yapiyosunuz,bu adımlardan sonra siteye girmiş olucaksınız eyerki sorun yaşıyor olursanız sizlere tavsiyem.

Web yöneticilerine bilgilendirerek sizlere yardımcı olabiliceğine inandığınız kişilerle iletişim halinde olun ayrıca olduki kimseye ulaşamadınız daha kolay bir yöntem var bu yol üzerindende gidebilirsiniz.

Youtube üzerinde paylaşılan Videolar mevcut (örnek) olarak sizlerle bir link paylaşmak istiyoruz bu https://www.youtube.com/watch?v=xsmqb_T6kmw  üzerinden videolu anlatımla kolayca siteye giriş yapabilirsiniz değerli kulanıcılar.

Şimdilik sizlere yardımcı olabiliceğimiz alanlar bunlar sayın kullanıcılar bir başka makalede buluşmak dileğiyle bol sohbetler diliyoruz.

1072 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir